Notice: Undefined property: GKTemplate::$module_styles in /home/hkpodravka/public_html/templates/gk_steakhouse/lib/framework/helper.layout.php on line 32
Hrvački Klub Podravka - PRH za juniore GR: Luka Mihalec osvojio treće mjesto
Logo

PRH za juniore GR: Luka Mihalec osvojio treće mjesto

23. 2. u Zagrebu, dvorani Pešćenica održano je Prvenstvo Hrvatske za juniore u hrvanju grčko-rimskim načinom. Trener Miroslav Mihalec u Zagreb je vodio dvojicu hrvača. Luka Mihalec nastupom u kategoriji do 66 kilograma osvojio je treće mjesto. Na putu do odličja pobijedio je Đorđević Nikolu iz HK PIK Vrbovce a u četvrtfinalu Četković Gorana iz HK Inas, Zagreb. U polufinalu izgubio je od Luke Šačića iz HK Sesvetskog kraljevca, da bi u finalu repasaža, u borbi za broncu pobijedio Klarić Mateja iz Hk Gavrilovića. Drugi predstavnik Podravke, Christian Milenkovski u kategoriji je do 84 kilograma na početku izgubio od Dodig Ante iz Sesveta, koji je u slijedećem kolu ispao i time Christianu onemogućio daljnji tijek natjecanja za plasman kroz repasaž borbe.

Last modification: Sat 14 Nov 2015