
Mladi članovi Hrvačkg kluba Podravka nastupili su 3. svibnja 2026. godine na međunarodnom turniru Del Zselic Cup u Szigetváru (HUN), gdje su ostvarili odlične rezultate i osvojili ukupno 13 medalja.
Na turniru je sudjelovao 201 natjecatelj iz 18 klubova iz Hrvatske, Mađarske, Slovenije i Srbije, a riječ je o početničkom natjecanju koje svim sudionicima omogućava minimalno dvije borbe. Time su naši najmlađi hrvači i hrvačice dobili vrijedno međunarodno iskustvo i priliku za dodatni sportski razvoj.
Za dio natjecatelja ovo je bio prvi službeni nastup, dok su ostali dodatno nadogradili svoje iskustvo kroz nastupe protiv vršnjaka iz drugih država.
Čestitamo svim našim mladim natjecateljima na prikazanim borbama, hrabrosti i osvojenim medaljama te želimo puno uspjeha na budućim turnirima!