Podravkašice uručivale medalje na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića

U sportskoj dvorani Josip Samaržija Bepo protekle nedjelje održan je 22. Olimpijski festival dječjih vrtića koji je okupio brojne mališane, roditelje, odgojitelje i navijače u pravom sportskom i veselom ozračju.

Na festivalu su sudjelovali predstavnici svih gradskih vrtića koji su se natjecali u brojnim sportskim disciplinama poput trčanja na 50 metara, bacanja loptice, skoka u dalj, štafetnog trčanja, rukometnog poligona i malog nogometa.

Posebne gošće manifestacije bile su hrvačice Hrvački klub Podravka, Petra Toth, Lara Blažeković, Lana Pezić i Veronika Vilk, koje su najboljim malim sportašima uručivale zaslužene medalje i priznanja. 

Za Petru Toth i Laru Blažeković ovaj događaj imao je i posebno emotivno značenje jer su upravo njih dvije prije više od deset godina sudjelovale na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića kao male vrtićarke i sportašice, dok danas kao aktivne sportašice i hrvatske reprezentativke predstavljaju uzor novim generacijama djece.

Festival je još jednom pokazao koliko sport, igra i zajedništvo imaju važnu ulogu u odrastanju djece te koliko ovakve manifestacije doprinose stvaranju prvih sportskih uspomena i razvijanju ljubavi prema aktivnom životu.

Hrvački klub Podravka zahvaljuje organizatorima na pozivu i ukazanom povjerenju da hrvačice budu dio ove lijepe sportske priče.

LOKACIJE
HRVAČKI CENTAR SJEVER,
Radnička cesta 10, Koprivnica
O.Š. Braće Radić,
Miklinovec 6a, Koprivnica
O.Š. Podolice,
Ul. Pavla Kanižaja 2, Koprivnica
ZAPRATITE NAS
IMATE PITANJA?
hsk.podravka@gmail.com
© 2025. Hrvački klub Podravka. Sva prava pridržana.
Izrada: Kosinus