CROATIA OPEN: Vusić, drugi, Frankol, treći...

U organizaciji hrvatskog hrvačkog saveza i saveza hrvačkih sportova Grada Zagreba u subotu 05. 05. 2012. godine u Zagrebu u dvorani SŠD "Pešćenica" održan je tradicionalan XX. po redu Međunarodni turnir CROATIA OPEN za kadete u hrvanju grčko-rimskim načinom. U doista jakoj međunarodnoj konkurenciji Podravku su na ovom natjecanju predstavljala četvorica hrvača pod vodstvom trenera Miroslava Mihalca.

Najuspješniji bio je Filip Vusić koji je nastupom u kategoriji do 54 kilograma osvojio drugo mjesto. Treći je bio Filip Frankol u kategoriji do 46 kilograma, a Luka Mihalec u kategoriji do 63 kilograma i Petar Morić u kategoriji do 69 kilograma nažalost ostali su bez plasmana. Izgubili su prvu borbu, a kako njihov protivnik nije ušao u finale njima je bilo onemogočeno da kroz repasaž dođu do boljeg plasmana. Za napomenuti je da su Luka Mihalec, Filip Vusić i Filip Frankol ujedno na ovom turniru nastupali za kadetsku reprezentaciju Hrvatske iako ih je u svim borbama vodio trener Mihalec.

Last modification: Sat 14 Nov 2015